هدف از جراحی بینی یا رینوپلاستی ؛ رفع عیوب ظاهری و تغییر شکل ظاهری بینی ، توأم با حفظ عملکرد حیاتی آن می باشد. این جراحی ؛ از جمله پیچیده ترین عمل های زیبایی محسوب می شود که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است ؛ از این رو انجام آن باید به یک راینولوژیست حاذق و توانمند واگذار گردد تا به نتایجی مطلوب و قابل قبول بیانجامد. دکتر نادر موسوی ، بهترین جراح بینی در گچساران با سال ها تجربه و انجام عمل های موفقیت آمیز توانسته آمار بالایی از رضایت مراجعه کنندگان را کسب نماید.

 

جراح بینی - دکتر نادر موسوی

اهمیت انتخاب جراح بینی

همانطور که اشاره شد ، نتیجه این عمل در صورتی با موفقیت همراه خواهد بود که افراد به منظور انجام آن ، بهترین جراح بینی را برگزینند. زیرا در غیر این صورت ، ممکن است با عوارض جدی این عمل مواجه شوند و در راستای جبران عوارض به وجود آمده ، ناچار به انجام جراحی ترمیمی بینی گردند. لازم به ذکر است گاهی اوقات ؛ عوارض این عمل ، به قدری وسیع است که حتی با انجام ترمیم بینی نیز امکان جبران آن وجود ندارد. لذا افراد در صورتی که تمایل به انجام جراحی زیبایی بینی دارند ؛ باید در انتخاب راینولوژیست ، نهایت دقت خود را بکار گیرند و نسبت به این مسئله بی توجه نباشند. ضمنا در این جا باید اشاره داشت که افراد تا یکسال پس از جراحی اولیه ، مجاز به انجام جراحی مجدد بینی نمی باشند و چنانچه برای انجام این عمل ترمیمی قبل از یکسال اصرار ورزند ، ممکن است ملزم به انجام جراحی برای بار سوم و چهارم گردند.

 

 

چگونه بهترین جراح بینی را انتخاب کنیم ؟

اقدامات ذیل شما را در راستای انتخاب بهترین جراح بيني یاری می دهند :

 • در قدم اول ، شما می توانید از دوستان و آشنایان تان که پیشتر جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ؛ تحقیق کنید و از میزان رضایت آن ها از نتایج به دست آمده جویا شوید.
 • در قدم بعدی توصیه می شود که در اینترنت و صفحات مجازی به جستجوی عبارت ” بهترين جراح بينی ” بپردازید.
 • به این ترتیب لیستی از بهترین جراحان بینی خواهید داشت که می توانید در بین آن ها یکی را برگزینید.
 • جهت انتخاب پزشک بینی خوب ، از میان لیست موجود ، به وبسایت و صفحه اینستاگرام پزشکان مورد نظر مراجعه کنید و رزومه کاری و نمونه کارهای ایشان را ملاحظه فرمایید.
 • در آخر ، جهت قطعی کردن انتخاب خود توصیه می شود که به صورت حضوری به مطب جراح مورد نظر مراجعه فرمایید و با افراد حاضر در مطب که توسط ایشان جراحی شده اند در رابطه با رضایت مندی شان از نتیجه جراحی گفتگو کنید.

جراحی بینی - دکتر نادر موسوی

چه عواملی بر خوب معرفی شدن یک جراح بینی موفق تاثیر می گذارد ؟

در روند عمل کردن بینی برای دریافت بهترین نتیجه ممکن از فرآیند تغییر فرم بینی می بایست در انتخاب دکتر خوب عمل بینی بیشترین دقت را به خرج دهید. به طبع برای رینوپلاستی دکتری مورد تایید میباشد که بیشترین سابقه فعالیت را داشته باشد و مهارت بالایی در ایجاد تناسب بینی با دیگر اجزا صورت را دارا باشد. یکی از مواردی که می تواند بیان کننده و شاخصی برای بیان میزان مهارت و تبحر دکتر در روند عمل زیبایی بینی می باشد در دسترس قرار دادن عکس های نمونه کارهای انجام داده شده توسط جراح بینی می باشد.

همانطور که می دانید جراحی زیبایی بینی یکی از پیچیده ترین عمل های زیبایی است که نیازمند تبحر و تجربه بالای دکتر عمل بینی می باشد که در این صورت میزان عارضه های احتمالی را به حداقل ترین حالت خود می رساند. یکی دیگر از فاکتورهایی که می تواند تعیین کننده معرفی خوب جراح بینی باشد ، قبل از اینکه بتواند در روند اعمال تغییرات بر روی بینی موفق و ماهر باشد بایستی در ارتباط با ارائه مشاوره و توضیحات قبل از رینوپلاستی تبحر داشته باشد. بتواند تمامی ابهامات ذهنی بیمار را از میان برداشته که فرد مراجعه کننده قادر به انتخاب درستی برای زیبا دیده شدن خود داشته باشد.

لیستی از موارد توصیه شده توسط بهترین جراح رینوپلاستی در ارتباط با دوره ریکاوری :

 • پس از عمل زیبایی بینی می بایست در زمان استراحت و خواب به صورت طاق باز بخوابید و برای عدم چرخش به اطراف از چند بالش استفاده کنید.
 • بهتر است که سر بالاتر از بدن قرار بگیرد و در نتیجه با کمک گرفتن از چند بالش در زیر سر ، سر و بدن را در یک خط قرار ندهید که گردش خون در جریان باشد.
 • داروهای تجویز شده جراح بینی را بر طبق دستورالعمل ارائه شده مصرف کنید.
 • در صورت بروز هر اتفاقی بهتر است که قبل از انجام هر کاری به دکتر اطلاع دهید و از انجام راهکارهای غیر علمی پرهیز کنید.
 • رژیم غذایی خاصی برای دوره ریکاوری به گفته دکتر عمل بینی مورد نیاز نمی باشد ، تنها کافی است که استفاده از مواد غذایی سفت را در چند روز ابتدایی کنار بگذارید و مصرف نمک را به حداقل برسانید.

رضایت بیمار از جراحی زیبایی بینی ؛ توسط دکتر نادر موسوی بهترین جراح بینی در گچساران

 

اهمیت پوست از نظر بهترین جراح بینی

پوست نقش بسیار مهمی در جراحی بینی ایفا می‌ کند، و برای بهترین نتیجه در این پروسیجر ، جراح باید به پوست توجه ویژه ‌ای داشته باشد. در زیر توضیحاتی در خصوص اهمیت پوست در جراحی بینی از نظر بهترین جراح بینی ارائه می دهیم :

تعیین شکل نهایی بینی :

پوست بر روی اطراف بینی و برآینده‌های آن قرار دارد و شکل نهایی بینی به شدت به پوست مربوط است. بهترین جراح بینی نه تنها به ساختار داخلی بینی توجه دارد بلکه با توجه به پوست ، شکل ظاهری بینی را هم بهینه می‌ کند.

پیشگیری از مشکلات پوستی :

جراحی بینی ممکن است بر روی پوست تأثیرگذار باشد. از این رو بهترین پزشک بینی باید از تکنیک‌ های مناسبی برای جلوگیری از مشکلات پوستی همانند جوش یا علائم دیگر استفاده کند.

تعادل و هماهنگی با چهره :

بهترین جراح بینی در نظر دارد که نتیجه جراحی با چهره بیمار هماهنگ باشد. این مورد شامل تعادل مناسب پوست ، ستون میانی بینی و سایر ویژگی ‌های چهره می ‌شود.

جلوگیری از افتادگی پوست :

پوست باید به‌ طور متناسب با ساختار جدید بینی تطابق پیدا کند تا از افتادگی و ناهماهنگی آن جلوگیری شود. بهترین جراح بینی از روش ‌های مناسبی برای ایجاد پایداری در پوست پس از جراحی استفاده می ‌کند.

زمان بهبودی پوست :

پس از جراحی بینی پوست نیازمند زمانی برای بهبودی دارد. بهترین جراح می بایست در جهت حفظ سلامت بیماران تلاش کند و در جلسه مشاوره ، مراقبت های بعد از جراحی بینی را به خوبی به بیمارانش آموزش داده ، تا بهینه‌ ترین نتایج را از آن بیابند و مشکلات بهبودی پوست نیز کاهش یابد.

در کل ، بهترین جراح بینی نه تنها می بایست در اجرای تغییرات ساختاری بینی بسیار مهارت داشته باشد ، بلکه با تجربه و دانش در مدیریت پوست ، در اخذ نتیجه مطلوب برای زیباجویان نیز تاثیر گذار است.

مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی

 • شرکت در جلسه مشاوره قبل از جراحی دماغ ، از مهم ترین اقداماتی است که پیش از جراحی باید صورت پذیرد.
 • حضور در این جلسه ، به شما کمک می کند که انتخاب درستی داشته باشید.
 • در جلسه مشاوره ، فرد توسط جراح بینی مورد معاینه و آنالیز قرار می گیرد ؛ تا مشخص شود که کاندید مناسبی برای راینوپلاستی هست یا خیر ؟
 • پس از آن ، جراح درباره نتیجه عمل بینی ؛ یک شمای کلی به فرد ارائه می دهد تا او را تا حدودی از نتیجه عمل آگاه سازد.
 • فرد در این جلسه می تواند به بیان مقاصد و اهداف خود از رینوپلاستی بپردازد.
 • جراح موظف است در جلسه مشاوره ؛ در صورتی که فرد زیباجو از نتایج جراحی ، خواسته های نامعقولی داشته باشد وی را متقاعد سازد.
 • ضمنا در جلسه مشاوره ، دکتر بینی در خصوص اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی نیز توضیحاتی به افراد ارائه می دهد.

 

جراح بینی - دکتر نادر موسوی

استرس قبل از جراحی بینی با بهترین جراح بینی :

هستند افرادی که از اتاق عمل و حتی خود روند عمل ترس و واهمه دارند و در پی آن هرگز میلی به انجام رینوپلاستی نداشته اند. دقت داشته باشید که مزیت انتخاب بهترین جراح بینی علاوه بر این که بر نتیجه نهایی موثر واقع می شود بلکه باید بتواند بهترین مشاور برای زیباجو باشد. فرد با مراجعه به دکتر خوب عمل بینی می خواهد بداند که این پروسه برای او کاربرد دارد و می تواند از مزایای آن استفاده کند یا خیر؟! فردی که تنها با مشاهده افرادی که بینی خود را عمل کرده اند تصمیم به تغییر فرم دماغ خود دارد به طبع از بسیاری اتفاقات پیش رو اطلاعی ندارد. در نتیجه بهتر است که بهترین جراح بینی در گچساران در ابتدا مشاور خوبی برای شخص مراجعه کننده باشد. در جلسه مشاوره ابتدایی دکتر خوب عمل بینی با معاینه و مورد بررسی قرار دادن بینی و سلامتی فرد متوجه می شود که آیا انجام این روند برای او مفید است یا خیر؟! در ادامه شخص می تواند تمامی پرسش های خود را که در ذهن دارد و گاها مانعی برای رینوپلاستی شده است را از پزشک بپرسد و بهترین دکتر عمل بینی با ارائه توضیحات کامل و دقیقی از روند پیش رو او را متقاعد کند که این متد ایمن و کم تهاجم خواهد بود.

 

جراح بینی - دکتر نادر موسوی

بهترین جراح بینی در گچساران کیست ؟

دکتر نادر موسوی با تجربه و مهارت چندین ساله در زمینه عمل زیبایی بینی موفق بوده است که تمامی موارد عمل شده از میزان رضایت بالایی برخوردار باشد. درصد رضایت افراد مراجعه کننده میزان کیفیت کار دکتر خوب عمل بینی را نمایان می کند. در گچساران به راحتی می توان جراح خوب بینی را تشخیص داد. بهترین جراح بینی در گچساران در رینوپلاستی علاوه بر زیبایی باید بر سلامت مسیر تنفسی و همچنین تناسب اندازه با دیگر اعضا صورت را در نظر داشته باشد.

ویژگی های بهترین جراح بینی در گچساران به شرح زیر است :

 • بهترین راینولوژیست باید در زمینه عمل های بینی ، توانایی زیادی داشته باشد.
 • لازم است با زیبایی شناسی آشنایی داشته باشد.
 • توانایی تجسم بالایی داشته باشد.
 • لازم است صبور باشد و تمامی توصیه ها و اقدامات قبل از جراحی بینی و بعد از آن را برای بیمار شرح دهد.
 • قبل از انجام عمل بینی ، با بیمار جلسه مشاوره داشته باشد و با معاینه و ارزیابی بینی مراجعه کننده ، به او تا حدودی در رابطه با نتیجه عمل ، آگاهی دهد.
 • به سوالات بیمار در جلسه مشاوره پاسخ دهد.
 • اخلاق حرفه ای خوبی داشته باشد و بتواند رضایت و اعتماد بیمار را به خود جلب نماید.
 • دکتر بینی خوب لازم است ، سلامت بیمار را در اولویت قرار دهد.
 • در مورد سابقه بیماری و مصرف داروهای بیمار سوال کند.
 • آزمایش های مورد نیاز را برای بیمار تجویز نماید.
 • تیم جراحی و بیهوشی حرفه و با تجربه ای داشته باشد.
 • عمل را در بیمارستان و یا کلینیک های معتبر انجام دهد.

دکتر نادر موسوی ، متخصص گوش ، حلق و بینی ، جراح پلاستیک بینی و صورت و دارای بورد تخصصی بهترین جراح بینی در گچساران است. رضایت بالای مراجعه کنندگان و خشنودی آن ها از انجام عمل جراحی و میزان تغییراتشان ، خود مهر تاییدی بر این موضوع است. اگر قصد انجام عمل بینی در گچساران را دارید می توانید برای انجام مشاوره به مطب ایشان مراجعه بفرمایید.

 

جراح بینی - دکتر نادر موسوی

چه زمان می توان گفت جراح بینی ، موفق و خوب است ؟

زمانیکه بیمار از نتیجه عمل خود رضایت داشته باشد و بینی هم از نظر تنفسی و ظاهری مشکلی نداشته باشد. در ادامه چند ویژگی که بهترین جراح بینی که در انجام عمل های زیبایی به آن توجه دارد ، بیان شده است :

 • تقارن سوراخ های بینی
 • متناسب بودن سایز بینی نسبت به صورت
 • انتخاب شیوه مناسب برای انجام جراحی
 • خون ریزی بعد از جراحی بیمار کم باشد
 • حساسیت های دارویی بیمار نسبت به داروی بیهوشی را از قبل بررسی می کند.
 • مشکلات تنفسی بیمار را برطرف می کند.
 • بیمار مراحل ریکاوری را به خوبی و با سرعت طی می کند.
 • در رنگ پوست بینی تغییری ایجاد نمی شود.
 • جای زخم و برش ها باقی نمی ماند.

دیدن نمونه کارهای پزشکان راهی مناسب برای انتخاب بهترین جراح

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که می تواند به شما در انتخاب جراح بینی خوب کمک کند ، دیدن نمونه کارهای پزشکی است که قصد انجام عمل نزد او را دارید. برای این منظور می توانید به گالری تصاویر و ویدیوهای سایت پزشک مراجعه کنید و یا صفحه اینستاگرام او را چک نمایید. همچنین مراجعه حضوری در مطب می تواند راه خوبی برای دیدن نمونه کارها و میزان موفقیت های عمل جراحی پزشک باشد. در همین راستا می توانید در مورد رضایت افرادی که سابقه عمل بینی داشتند ، سوال کنید و از تجربیات آن ها برای انتخاب بهترین دکتر بینی بهره ببرید.

بهترین جراح بینی فانتزی در گچساران

کوچک دیده شدن بینی خواسته بانوان و دختران جوان بوده و این قشر از جامعه تمایل دارند تا بدین واسطه به صورتی ظریف دست یابند. در واقع به همین دلیل است که عمل بینی فانتزی یا عروسکی در میان خانم ها مرسوم تر شده است. اما برای کسب نتیجه ای قابل قبول نیاز است به دنبال پیدا کردن دکتری باشید که به این فرم از بینی اشراف کامل داشته باشد. مشخصات بینی پس از عمل فانتزی، فرمی کوچک شده از بینی با قوسی در نمای نیم رخ است. نوک بینی سر بالا شده به طرزی که سوراخ های آن کاملا قابل مشاهده می شوند. باریک شدن استخوان بینی در نمای روبرو و ترکیب آن با سایر تغییرات سبب شکلی دلنشین می گردد و ظرافت را به چهره فرد هدیه می دهد. این توصیفات ممکن است افراد زیادی را به انجام این پروسه ترغیب کند اما آیا مدل عروسکی برای همه بانوان متناسب شمرده می شود؟ بدیهی است که اگر اعضای دیگر چهره شما بزرگ دیده می شوند، با کوچک شدن بینی ، تناسبات بر هم ریخته و زیبایی چندانی بدست نخواهد آمد. به طور مثال اگر گونه های برجسته ای دارید یا چانه یا چشم های شما کمی بیشتر از معمول بزرگ هستند، بینی ظریف در میان صورتتان نه تنها به زیباتر شدن شما کمکی نخواهد کرد بلکه منجر به فرمی مصنوعی می شود.

دکتر متبحر برای عمل بینی در گچساران، در جلسه ای که با شما برگذار می کند با تکیه بر تجارب بی شمار خود و کسب رضایتمندی مراجعین، اجزای صورت شما را بررسی کرده و با تصویرسازی صحیح، در صورتی که فرم فانتزی برای شما مناسب به نظر نرسد، فرمی جایگزین را پیشنهاد می کند. اما در مقابل در صورتی که این مدل با صورت مشا هارمونی کافی داشته باشد، جراح بینی با اشراف بر علم روز و تکنیک های حال حاضر، قادر است بدون آسیب به بافت های درون بینی و مجاری تنفسی، فرم بینی تان را تا حد زیادی کوچک کند تا از دیدن خود در آینه سیر نشوید. اما الزامیست بدانید که مهمترین پیچیدگی که عمل بینی فانتزی دارد، بروز مشکلات تنفسی است. اگر در هنگام انتخاب پزشک، موشکافی و دقت بالایی نداشته باشید ، احتمال تنفس صدا دار، اختلال در بویایی و یا حتی عدم تقارن در بینی دور از انتظار نیست. اگر برای نوع فانتزی بینی مصمم هستید، اصل اول و مهم این است که با متخصصی با تجربه در این باره گفتگو کنید تا با آگاهی کامل در این مسیر قدم بگذارید. اگر بینی پس از عمل مطلوب واقع نشود و یا مشکلات عملکردی داشته باشد، به علت کوچک شدن بیش از حد آن، رینوپلاستی ترمیمی بسیار دشوار شده و بسیاری از پزشکان از انجام آن امتناع می کنند.

بهترین جراح بینی گوشتی گچساران کیست؟

اگر دماغ شما بزرگ و پوستی پر از منافذ باز دارد، در دسته بینی های گوشتی قرار گرفته است. ویژگی های این بینی عبارت است از:

 1. پوست ضخیم
 2. غضروف ضعیف
 3. وجود منافذ مشهود بر روی پوست

در جلسه معاینه دکتر زوایای مختلف بینی شما مورد ارزیابی قرار داده و برای عمل برنامه ریزی اصولی از جمله نوع تکنیک، میزان تغییرات و غیره را به انجام می رساند. به دلیل ویژگی های منحصر به فرد دماغ گوشتی بسیاری از جراحان از انجام آن امتناع می کنند چرا که از جمله پروسه های دشوار به حساب می آید. برخی عقیده دارند بینی پس از عمل بازگشت داشته و به شکل سابق خود بر می گردد. زمانی که پوست با ضخامت بالا دستخوش تغییر شده و بر روی آن برشی ایجاد شود، احتمال برجای ماندن جای بخیه ها دور از انتظار نیست. غضروف ضعیف نیز می تواند احتمال افتادگی نوک بینی را افزایش دهد. مهارت و تجربه بالای دکتر خوب عمل بینی گوشتی در گچساران می تواند مانعی برای بروز چنین رخدادهایی شود. نکته اینجاست که در حین جراحی باید اسکلت زیرین بینی کاملا با کمک غضروف خود فرد یا غضروف پیوندی تقویت شود. این کار سبب می شود لایه پوست بر اسکلتی مقاوم قرار بگیرد و فرم دماغ با گذشت زمان دفرمه نشود. اگر یکی از مراحل گفته به طور اصولی انجام نشود ریسک بروز تغییر شکل نامطلوب دماغ افزایش یافته و نیاز به عمل بینی ترمیمی افزایش می یابد. همین مساله نیز مستلزم صرف هزینه ای جداگانه است چرا که بسیاری از افرادی که از عمل خود رضایت ندارند تمایلی به سپردن دوباره بینی خود به جراح سابق خود نشان نمی دهند. در واقع آن چه نتیجه عمل بینی گوشتی را تضمین می کند دقت در انتخاب پزشکی است که به پروسه عمل بینی گوشتی اشراف داشته و مراجعین بسیاری با همین نوع از بینی، نتایج قابل قبولی کسب کرده باشند.

بهترین جراح بینی طبیعی

ممکن است هدف بسیاری از افراد برای انجام عمل بینی تنها اصلاح مشکلات بینی باشد و این افراد نیاز به تغییرات زیاد نداشته باشند. در این صورت ، انتخاب بهترین جراح بيني طبیعی ، اهمیت پیدا می کند. شما می توانید سوابق و تجربه جراح را بررسی کنید و سپس در جلسه مشاوره اهداف خود را بیان نمایید. بهترین جراحان بینی طبیعی از سر بالا و نوک تیز کردن بینی و هم چنین ایجاد قوس های زیاد در نیم رخ ، خودداری می کنند.

انتخاب یک جراح خوب بینی ترمیمی

همانگونه که مطلع هستید یک جراح بینی تاثیر بسزایی در راینوپلاستی اولیه دارد و اگر ایشان نقش خود را به درستی ایفا نکند ، فرد به جراحی ثانویه نیازمند می شود. در ترمیم بینی نقش پزشک از جراحی نخست نیز پررنگ تر و مهم تر خواهد بود. چرا که رینوپلاستی ثانویه پیچیده تر خواهد بود و ممکن است پزشک برای بازسازی و یا ترمیم بینی با چالش های زیادی روبرو گردد. گاهی برای جراح زیبایی بینی تشخیص میزان آسیب در ساختارهای غضروفی و استخوان ها کمی دشوار می شود؛ زیرا پوست و بافت زیر جلدی بینی نیز در اثر پروسه های انجام شده، می تواند تضعیف گردند.
جراح برای بهبود وضعیت بینی و به عمل آوردن نتایجی متناسب با خواسته بیمار و جلوگیری از احتمال نیاز زیباجو به عمل سوم و بیشتر ، تمام مهارت های خود را به کار میگیرد تا همراه با حفظ تنفس ، زیبایی را خلق نماید. اگر قصد انجام جراحی بینی ترمیمی دارید در انتخاب یک جراح دقت لازمه را داشته باشید، از سابقه دکتر عمل بینی منتخب خود در زمینه عمل ترمیم اطلاعات کسب نمایید. هرچه جراح سابقه بیشتری داشته باشد، شانس شما برای کسب یک نتیجه رضایت بخش ، بیشتر می گردد.

جراح بینی خوب مردانه

این روند، اغلب از نظر اهداف زیبا شناسی، ویژگی‌ و ساختار بینی در زنان و مردان متفاوت می باشد. آقایان اکثرا در هنگام اقدام به اعمال تغییرات بر روی بینی به دنبال حفظ ظاهر مردانه خود در کنار استاندارد های زیبایی هستند. برای یک جراح زیبایی خوب بینی تفاوتی نمی کند که جنسیت شما چیست، او با آشنا بودن با هر نوع جراحی و متد به روز دنیا، با حفظ استاندار های زیبایی و نفس شما، هر آن چه هدف جراحی شما می باشد را اعمال می کند. یک متخصص جراحی بینی می داند که ارتفاع پل بینی مردانه در مقایسه با بینی زنانه بیشتر است و پوست بینی اقایان ضخیم تر می باشد. او با اصلاح نواقص بینی ، نوک آن را در زاویه مناسب و بدون سربالا نمودن قرار داده و با حفظ یک ظاهر مردانه ، بینی خوش فرمی را خلق می نماید. .