درباره جراح بینی گچساران

با استناد بر گزارشات به عمل آمده ؛ به جرأت می توان اذعان داشت که آمار انجام جراحی بینی در ایران به مراتب ، نسبت به دیگر کشورها بسیار بیشتر است.

در واقع باید اشاره داشت که این عمل جراحی ، از رایج ترین اعمال جراحی در ایران به شمار می رود که شمار انجام آن روزانه رو به افزایش است.

از این رو با توجه به پرطرفدار بودن عمل جراحی بینی ، شاهد آن هستیم که تعدد جراحان بینی در ایران بالا می باشد.

لازم به ذکر است که بالا بودن تعداد جراحان در حوزه جراحی پلاستیک بینی ، ریسک بروز پیامدهای ناگوار و عوارض جدی از این عمل جراحی را افزایش می دهد.

چرا که متاسفانه بسیاری از جراحان ، تنها به فکر منافع مالی خود بوده و بدون داشتن تجربه و تخصص کافی ؛ اقدام به انجام غیرمتبحرانه این جراحی می نمایند و در نتیجه در بسیاری از موارد ، عوارض ناگواری را بر جای می گذارند.

از این رو باید متذکر شد که انتخاب جراح بینی خوب ، امری دشوار محسوب می شود و از جمله مسائلی است که نسبت به انجام آن باید نهایت دقت به کار گرفته شود.

زیرا انتخاب نادرست جراح بینی ، می تواند سبب نارضایتی فرد از نتیجه عمل شده و همچنین ممکن است منجر به بروز مشکلاتی شود که رفع آن به سهولت امکان پذیر نبوده و در نتیجه ، فرد را ناچار به انجام جراحی مجدد و پرداخت هزینه های گزاف نماید.

جراح بینی گچساران

انتخاب جراح بينی در گچساران

افرادی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی دارند و به دنبال یک جراح بینی خوب هستند ، باید با توجه به شهری که در آن زندگی می کنند ؛ مبادرت به انتخاب یک جراح بینی حاذق و باتجربه نمایند.

مثلا افرادی که ساکن شهر گچساران از توابع استان فارس هستند ، جهت انجام جراحی بینی باید بهترین جراح بینی گچساران را انتخاب نمایند.

دکتر نادر موسوی مجرب ترین و بهترین جراح بینی در استان فارس و شهر گچساران می باشند که تجربیات موفقیت آمیز فراوانی در زمینه جراحی انواع بینی دارند.

ایشان با تبحر و تخصص بالایی که دارند ، امکان حصول بهینه ترین نتایج از عمل زیبایی بینی را برای مراجعه محترم خود محقق می سازند.

شهروندان محترم شیرازی و کلیه شهرهای استان فارس ؛ از جمله گچساران ، می توانند با طیب خاطر دکتر نادر موسوی را برگزیده و عمل بینی خود را به ایشان محول نمایند.

رضایت بیمار از جراحی بینی توسط دکتر نادر موسوی بهترین جراح بینی گچساران

بهترین جراح بينی چه ویژگی های دارد ؟

یک جراح بینی خوب و حاذق ، باید از ویژگی های ذیل برخوردار باشد :

  • باید بر دانش ریاضی و زیبایی شناختی اشراف کامل داشته باشد : پزشک با تسلط بر علم ریاضی ، می تواند تناسبات صورت بیمار را به نحو اصولی مورد محاسبه قرار داده و با اشرافی که بر علم زیبایی شناسی دارد ؛ می تواند ایرادات بینی را در عین حفظ تناسب و هارمونی صورت مرتفع نموده و بدین ترتیب با ایجاد توازن منطقی میان بینی و دیگر عناصر چهره ، یک نتیجه ایده آل از جراحی بینی پدید آورد.
  • قدرت ترسیم نتیجه جراحی را در ذهن خود داشته باشد : بهترین جراح بینی باید توانایی تجسم ماحصل عمل را در ذهن خود داشته باشد تا بتواند در حین عمل بینی ، اصلاحات مورد نظر را به نحوی مطلوب پیاده نماید.
  • از دیگر ویژگی های یک جراح بینی خوب ، می توان به موارد ذیل اشاره داشت :
  • قادر به انجام انواع مدل های جراحی بینی باشد.
  • صبور بوده و به سوالات بیمار در جلسه مشاوره ، با حوصله پاسخ دهد.
  • اقدامات و مراقبت هایی که بیمار باید قبل و بعد از رینوپلاستی ، رعایت نماید را در جلسه مشاوره برای بیمار بازگو نماید.
  • توانایی جلب اعتماد بیمار را داشته باشد ؛ زیرا اعتماد بیمار برابر است با جلب رضایت او از جراحی بینی.
  • سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار دهد.