جراحی بینی که در علم پزشکی از آن با عنوان رینوپلاستی نیز یاد می شود ؛ نوعی جراحی پلاستیک است که مقصود از انجام آن رفع ایرادات ظاهری بینی و در نتیجه بهبود شکل بینی و همچنین ایجاد توازن و هارمونی بیشتر میان بینی و دیگر عناصر صورت می باشد. دکتر نادر موسوی ، بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و از بهترین جراحان بینی در استان کهگیلویه و بویراحمد می باشند ؛ علاقمندان به جراحی زیبایی بینی در گچساران می توانند با اطمینان خاطر از کسب بهترین نتایج ، عمل بینی خود را به ایشان واگذار نمایند.

 

جراحی زیبایی بینی و انتخاب بهترین جراح بینی گچساران

طبیعتا اساسی ترین گام پیش از اقدام به انجام جراحی بینی انتخاب دکتر بینی خوب در گچساران می باشد ، زیرا کسب نتایج رضایت بخش از این عمل جراحی با تبحر و توانایی جراح ارتباط مستقیم داشته و به عبارتی می توان گفت که حصول نتیجه قابل قبول از جراحی زیبایی بینی در گچساران ، در گرو مهارت و تجربه جراح می باشد. لذا باید اشاره داشت که یکی از اصلی ترین دغدغه افراد متقاضی عمل زیبایی بینی ، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد. با استناد بر موارد مذکور ، به جرأت می توان گفت که انتخاب جراح زیبایی بینی بسیار مهم است ؛ زیرا در صورتی که این جراحی توسط فردی که تجربه و تبحر کافی و لازم در این زمینه را ندارد ، انجام گیرد ؛ احتمال آن که نتیجه عمل با شکست روبرو گردد افزایش یافته و از این رو ریسک نارضایتی بیمار از نتیجه جراحی به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

 

مزایای جراحی زیبایی بینی در گچساران

زیباجویان ( فارغ از سن و جنسیت ) ، بنا به علل مختلفی خواستار انجام جراحی زیبایی بینی در گچساران می باشند ؛ اگرچه عمدتا هدف از انجام این عمل جراحی ، بهبود زیبایی ظاهر بینی می باشد ؛ اما توجه داشته باشید که جراحی بینی ، افزون بر زیبایی از مزایای دیگر نیز برخوردار است که عبارتند از :

 • رفع اختلالات تنفسی
 • اصلاح مشکلات سینوسی
 • اصلاح مشکلات ناشی از انحراف بینی
 • درمان پولیپ بینی
 • و غیره

لازم به ذکر است که چنانچه عمل زیبایی بینی ، صرفا با رویکرد زیبایی انجام شود ؛ می توان به کمک آن نامتقارن بودن بینی ، پهن بودن حفره های بینی ، قوز روی پل بینی ، عریض بودن پل بینی و به طور کلی کلیه نقائص ظاهری بینی را اصلاح نموده و به یک بینی ایده آل دست یافت.

نمونه جراحی زیبایی بینی ؛ توسط دکتر نادر موسوی بهترین جراح بینی گچساران

هزینه جراحی زیبایی بینی در گچساران

هزینه عمل بینی ، مقوله ای است که بسیار مورد اهمیت بوده و ذهن متقاضیان این عمل جراحی را به خود درگیر می کند. هزینه جراحی بینی ، بسته به المان های مختلفی متفاوت است و در جلسه مشاوره قبل از عمل ، محاسبه شده و به فرد زیباجو ابلاغ می شود. لازم به ذکر است که پایین بودن هزینه این عمل جراحی ، هرگز بر عدم کیفیت نتیجه عمل دلالت نداشته و بالا بودن هزینه نیز نمی تواند کسب نتیجه ایده آل از این جراحی را تضمین کند. به طور کلی با توجه به این که رینوپلاستی ، یک عمل جراحی دشوار و پیچیده است و انجام موفقیت آمیز آن مستلزم تبحر بالای جراح می باشد ؛ اکیدا توصیه می شود برای انجام آن هرگز هزینه جراحی را معیار انتخاب جراح قرار نداده و پزشکی را انتخاب کنید که تجربیات موفق بسیاری در زمینه انجام انواع عمل زیبایی بینی داشته و در این زمینه مهارت بالایی دارد.

دکتر نادر موسوی جراح بینی گچساران ، از برجسته ترین پزشکان جراحی زیبایی بینی در گچساران می باشند که توانسته اند با تکیه بر مهارت و توانمندی بالایی که در طول سال های طبابت شان کسب نموده اند ؛ بهترین نتایج از انجام اعمال جراحی راینوپلاستی را در کارنامه کاری شان ثبت نمایند. عزیزانی که ساکن استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرهای این استان ؛ از جمله شهر گچساران هستند ، برای انجام عمل جراحی بینی در گچساران می توانند جهت مشاوره به مطب دکتر موسوی مراجعه نمایند.

اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی در گچساران

مشخص کردن هدف عمل بینی : لازم است پیش از هر چیز هدف خود را از انجام جراحی زیبایی بینی در گچساران ، مشخص نمایید و در صورتی که تنها به دلیل مشکلات روحی می خواهید بینی خود را جراحی نمایید ، بهتر است ابتدا به درمان این مشکل پرداخته و سپس در صورت نیاز با درخواست منطقی اقدام به راینوپلاستی نمایید تا بدین ترتیب بتوانید نتیجه قابل قبولی کسب نمایید. اهداف عمل زیبایی بینی ممکن است یکی از موارد زیر باشد :

 

جراحی زیبایی بینی در گچساران

 

 • برداشتن قوز بینی
 • برطرف کردن افتادگی نوک بینی
 • درمان انحراف بینی
 • کوچک کردن بینی
 • برداشتن پولیپ
 • ایجاد ظاهری متناسب در بینی

اگر اهداف خود را مطابق با میل و نظر دیگران انتخاب نمایید ، ممکن است این مسئله منجر به نارضایتی شما بعد از عمل شود.

ملاقات با پزشک : قطعا پزشکی که انتخاب می کنید ، تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی عمل زیبایی بینی شما دارد. بهتر است از مهارت و توانایی های پزشکی که انتخاب می کنید اطمینان داشته باشید. برای این منظور می توانید عکس های قبل و بعد بیمارانی که قبل توسط جراح ، عمل بینی انجام داده اند را مشاهده نمایید و در مورد رضایت سایر مراجعه کنندگان سوال کنید. هرچه جراح تبحر و تجربه زیادی داشته باشد ، به راحتی می تواند انتظارات شما را بر آورده نماید.

در ادامه نکات مهمی در رابطه با اقدامات پیش از عمل به صورت خلاصه بیان شده است :

 • از مصرف برخی داروها نظیر آسپرین لازم است به مدت 2 هفته قبل از عمل زیبایی بینی خودداری شود.
 • مصرف نیکوتین و دخانیات روند بهبودی را به تاخیر می اندازد و ممکن است در حین جراحی مشکلاتی در تنفس ایجاد نماید. به همین علت توصیه می شود قبل از جراحی زیبایی بینی در گچساران ، حداقل به مدت دو هفته مصرف سیگار را ترک نمایید.
 • برای روز عمل باید ناشتا باشید به همین دلیل بهتر است شام سبکی میل نمایید و برنامه ریزی کنید تا 8 ساعت قبل از عمل دیگر چیزی میل نکنید. حتی از نوشیدن آب و مایعات نیز باید پرهیز شود.
 • روز قبل از عمل مایعات کافی مصرف کنید.
 • حتما دوش بگیرید و اگر لاک دارید پاک کنید. اگر آقا هستید لازم است ریش و سبیل های خود را اصلاح کنید.
 • خانم ها باید توجه داشته باشند تا از آرایش کردن در روز عمل خودداری نمایند. حتی از زدن کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده به صورت خودداری کنید.
 • حتما مسیر رفت و آمد خود و زمان رسیدن به کلینیک جراحی را از پیش بررسی کنید تا در روز عمل دچار استرس نشوید.
 • آزمایش هایی توسط جراح برای شما تجویز می شود که باید چند روز قبل از عمل انجام دهید و حتما در روز جراحی همراه خود داشته باشید.
 • از آوردن هرگونه اشیای گران بها و زیور آلات در روز عمل زیبایی بینی خودداری نمایید.

عمل ترمیمی بینی در گچساران

ممکن است افراد به دلایلی از جراحی اولیه بینی خود نتیجه مطلوبی را کسب نکنند و همین عامل موجب شود تا نیاز به انجام جراحی ترمیمی بینی پیدا کنند. خوب است بدانید که عمل ثانویه بینی در مقایسه با جراحی اولیه دشواری و پیچیدگی هایی دارد به همین دلیل باید حتما در انتخاب جراح بینی خوب در گچساران برای ترمیم بینی دقت زیادی داشته باشید. از نکات مهم دیگر در این پروسه ، داشتن انتظارات و توقعات منطقی می باشد چرا که بینی و بافت های آن قبلا دستکاری شده و برای ایجاد تغییرات جدید محدودیت هایی وجود دارد و هدف اصلی جراح ابتدا برطرف کردن اصلاح مشکلات ایجاد شده در عمل بینی قبلی می باشد.