جراحی بینی که در علم پزشکی از آن با عنوان رینوپلاستی نیز یاد می شود ؛ نوعی جراحی پلاستیک است که مقصود از انجام آن رفع ایرادات ظاهری بینی و در نتیجه بهبود شکل بینی و همچنین ایجاد توازن و هارمونی بیشتر میان بینی و دیگر عناصر صورت می باشد. دکتر نادر موسوی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و از بهترین جراحان بینی در استان فارس و می باشند ؛ علاقمندان به جراحی زیبایی بینی در شیراز می توانند با اطمینان خاطر از کسب بهترین نتایج ، عمل بینی خود را به ایشان واگذار نمایند.

 

جراحی زیبایی بینی و انتخاب بهترین جراح بینی

طبیعتا اساسی ترین گام پیش از اقدام به انجام جراحی بینی انتخاب جراح بینی می باشد ، زیرا کسب نتایج رضایت بخش از این عمل جراحی با تبحر و توانایی جراح ارتباط مستقیم داشته و به عبارتی می توان گفت که حصول نتیجه قابل قبول از جراحی بینی ، در گرو مهارت و تجربه جراح بینی می باشد. لذا باید اشاره داشت که یکی از اصلی ترین دغدغه افراد متقاضی جراحی زیبایی بینی ، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد. با استناد بر موارد مذکور ، به جرأت می توان گفت که انتخاب جراح بینی بسیار مهم است ؛ زیرا در صورتی که این جراحی توسط فردی که تجربه و تبحر کافی و لازم در این زمینه را ندارد ، انجام گیرد ؛ احتمال آن که نتیجه عمل با شکست روبرو گردد افزایش یافته و از این رو ریسک نارضایتی بیمار از نتیجه جراحی به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

 

مزایای جراحی زیبایی بینی

زیباجویان ( فارغ از سن و جنسیت ) ، بنا به علل مختلفی خواستار انجام جراحی بینی می باشند ؛ اگرچه عمدتا هدف از انجام این عمل جراحی ، بهبود زیبایی ظاهر بینی می باشد ؛ اما توجه داشته باشید که جراحی بینی ، افزون بر زیبایی از مزایای دیگر نیز برخوردار است که عبارتند از :

  • رفع اختلالات تنفسی
  • اصلاح مشکلات سینوسی
  • اصلاح مشکلات ناشی از انحراف بینی
  • درمان پولیپ بینی
  • و غیره

لازم به ذکر است که چنانچه جراحی بینی ، صرفا با رویکرد زیبایی انجام شود ؛ می توان به کمک آن نامتقارن بودن بینی ، پهن بودن حفره های بینی ، قوز روی پل بینی ، عریض بودن پل بینی و به طور کلی کلیه نقائص ظاهری بینی را اصلاح نموده و به یک بینی ایده آل دست یافت.

نمونه جراحی زیبایی بینی ؛ توسط دکتر نادر موسوی بهترین جراح بینی شیراز

هزینه جراحی زیبایی بینی در شیراز

هزینه جراحی زیبایی بینی ، مقوله ای است که بسیار مورد اهمیت بوده و ذهن متقاضیان این عمل جراحی را به خود درگیر می کند. هزینه جراحی بینی ، بسته به المان های مختلفی متفاوت است و در جلسه مشاوره قبل از عمل ، محاسبه شده و به فرد زیباجو ابلاغ می شود. لازم به ذکر است که پایین بودن هزینه این عمل جراحی ، هرگز بر عدم کیفیت نتیجه عمل دلالت نداشته و بالا بودن هزینه نیز نمی تواند کسب نتیجه ایده آل از این جراحی را تضمین کند. به طور کلی با توجه به این که جراحی زیبایی بینی ، یک عمل جراحی دشوار و پیچیده است و انجام موفقیت آمیز آن مستلزم تبحر بالای جراح می باشد ؛ اکیدا توصیه می شود برای انجام آن هرگز هزینه جراحی را معیار انتخاب جراح قرار نداده و پزشکی را انتخاب کنید که تجربیات موفق بسیاری در زمینه انجام انواع جراحی بینی داشته و در این زمینه مهارت بالایی دارد.

دکتر نادر موسوی جراح بینی شیراز ، از برجسته ترین پزشکان جراحی زیبایی بینی در شیراز می باشند که توانسته اند با تکیه بر مهارت و توانمندی بالایی که در طول سال های طبابت شان کسب نموده اند ؛ بهترین نتایج از انجام اعمال جراحی زیبایی بینی را در کارنامه کاری شان ثبت نمایند. عزیزانی که ساکن استان فارس و شهرهای این استان ؛ از جمله شهر شیراز هستند ، برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی در شیراز می توانند جهت مشاوره به مطب دکتر موسوی مراجعه نمایند.